Bet sport Apostas desportivas Dominic Calvert-Lewin udeří dvakrát, aby zvítězil Everton v Newcastlu

Dominic Calvert-Lewin udeří dvakrát, aby zvítězil Everton v Newcastlu

Carlo Ancelotti je o vyrovnanosti pod tlakem a Ital snad ztratil vyrovnanost jen jednou, když od převzetí vedení v Evertonu udělal šest bodů ze šesti.

Po nedorozumění ohledně otázky Moise Kean, i když krátce, vypadal zřetelně nepohodlně, když se tázal na vnímané nedostatky útočníka. “Ach, myslel jsem, že se mě ptáš na Davida Moyese,” řekl Ancelotti se smíchem poté, co italský novinář vysvětlil zmatek a připravil půdu pro vysvětlení myšlení, které stojí za nahrazením Keana Fabianem Delphem v jednom z rozhodnutí, která prokázala, proč Ancelotti je vyplacen údajným 12 mil. GBP ročně. Harry Kane zachrání bod za Spurs v Norwichi po fraškovitém gólu Auriera Přečtěte si více

Delphův úvod k posílení záložního pole, které se změnilo v drsné, zvýšilo držení a kontrolu Evertonu, což předznamenává Dominica Calverta -Lewinův třetí gól ve dvou hrách. “Delph nám hodně pomohl,” řekl Ancelotti. “Poté, co hrál za Manchester City, je zvyklý udržovat držení pod tlakem.”

V okamžiku, kdy Fabian Schär právě vyrovnal ožívajícímu Newcastlu a stále nepotlačitelnější Andy Carroll vyhrával téměř vše ve vzduchu, nováček rozhodně změnil příběh.Byl to druh hry, kterou měl sklon k prohře Everton Marca Silvy, ale sloučení Ancelottiho jasnosti taktického myšlení a nově nalezené bezohlednosti Calvert-Lewina zanechalo temperamentní stranu Steva Bruce nesmyslnou.

„Trpěli jsme hodně, “Uznal Ancelotti. “Ztratili jsme kontrolu po 25 minutách, ale bylo těžké vyhnout se tlaku Newcastlu.”

Ačkoli Newcastle občas hrál dobře, únava pramenící ze slavnostního přetížení zápasů zajistila, že hráči Bruce spravedlivě sdíleli chyby ve hře posetý chybami. První přišel během několika vteřin, kdy se Miguel Almirón měl pravděpodobně zhroutit pod značným tlakem z paže Michaela Keana poté, co byl Joelintonem zasažen do branky, ale místo toho narazil před střelou doširoka.Potenciální penalta a červená karta v tomto okamžiku mohly dát velmi odlišný tón, ale Ancelotti místo toho jen mávl nesouhlasným prstem. Vhodně varováno, Everton pohotově vypadal podstatně štíhlejší, ostřejší a rychlejší než jejich hostitelé a jen málo z nich bylo vyděšeno, když Calvert-Lewin vstřelil svůj druhý gól za tři dny.

Dorazilo to, když spad z Gylfiho Sigurdssona zpočátku zablokoval volný- kop byl odrazen do cesty útočníka, jehož střela z blízka se vyhnula dosahu Martina Dubravky. Bez ohledu na to, že to bylo všechno trochu zanedbané; Duncan Ferguson oslavoval, jako by to byl vítězný gól, který si sám připsal. Když se Ancelotti zachoval v klidu a netrpělivě stál na kraji technické oblasti, jeho asistent se kolem něj ohnul a málem srazil manažera, paže nahoře, vybuchl z výkopu a na hřiště.Facebook Twitter Pinterest Manažer Evertonu Carlo Ancelotti to sleduje. Autor: Scott Heppell / Reuters zatímco dává spoluhráčům úžasně vzdorný příklad.Zatímco dříve to bylo všechno o hrozivých postupech Thea Walcotta a Keanově vynikajícím pohybu, najednou Carroll byl tady, všude a všude, na obou koncích prováděl zásadní zásahy a během toho pozvedl Joelintonovu hru do nových výšin.

Evertonova pokutové území bylo vystaveno neustálému útočnému útoku s Jordanem Pickfordem – jako bývalému brankáři Sunderlandu, odpolednímu darebákovi pantomimy -, který se dobře daří střele vysokou rychlostí Schära do bezpečí.Ancelotti musel hodně přemýšlet, když zabořil ruce hluboko do kapes svého klasicky přizpůsobeného tmavého kabátu, zvláště po Carrollovi – kdo jiný? – imperativně povstal nad všemi příchozími, aby vedl volný kop Jetra Willemse pro Schära na volejbal mimo Pickford.

Manažer Evertonu odpověděl představením Delph a jeho zesílení přítomnost nabídlo Merseysiders protiútokovou platformu a poskytlo vynikající odrazový můstek pro výjimečné tempo Richarlisona. Když Carroll připustil držení, byla to Delphova úhledná přihrávka pod tlakem, která zahájila zlom, ze kterého si návštěvníci obnovili náskok.Tento krok byl zakončen skvělým přechodem Richarlisona pro Calvert-Lewin, jehož klouzavé, mírně ošoupané spojení na krátkou vzdálenost předznamenalo cíl číslo dva, což naznačuje, že konečně objevuje konečný produkt, který by odpovídal skvělé vzdušné zdatnosti a jemné technické schopnosti.

„Dominik se musí zlepšit,“ řekl opatrně Ancelotti. “Ale má všechny vlastnosti, aby mohl být nejlepším útočníkem.”